KONST / Litografier / Färglitografi 16484213
nr 1648 4213
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Signerad, numrerad 132/150. Färglitografi, bildmått: 29x38 cm, yttermått inklusive ram: 37x47 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 7 oktober 2024
kl 19:36:18
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.400 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér